Hello, it's me!

27. listopadu 2017 v 18:47 | Karin
Ahoj! Já jsem Karin a samozřejmě zde budu také přidávat články typu "deník". První bych vám chtěla říct něco o sobě. Takže je mi 15 a mezi moje koníčky patří kreslení, sledování různých seriálů (teď třeba Riverdale) a taky ráda čtu.

Určitě většina z vás zná ten pocit, když se díváte třeba na nějaký seriál, nebo tak něco a najednou si uvědomíte, že je neděle. Pak vám dojde, že zítra je pondělí a vy musíte udělat hromadu úkolů, a navíc se naučit na čtyři testy. Něco podobného se dneska stalo mně. Naše učitelka němčiny nám totiž dala opravdu zvláštní úkol. Měli jsme vyfotit 10 fotek našich každodenních aktivit, jako třeba kartáček na zuby, postel nebo autobus. Ano autobus. Asi si dokážete představit ty divné pohledy lidí, když jsem si ten autobus fotila. Ještě si budu muset udělat úkol z matiky, ale myslím, že to asi od někoho opíšu ve škole. Zase. Jednou z mých špatných vlastností je lenost (k níž patří i prokrastinace) a lidi, kteří mně aspoň trochu znají, tak ví, že já jsem snad nejlínější člověk na světě a snad všechno odkládám na poslední chvíli (včetně tohoto článku). Mimochodem co se týče školy, tak mám opravdu velké problémy s vystupováním před třídou (nebo prostě před lidmi). Došla jsem až k tomu, že když jsem předminulý týden měla v češtině přečíst nějaký článek, tak jsem se učitelky zeptala, jestli bych jí to nemohla prostě jenom dát, aby si to přečetla. Ona mi navrhla, že by to mohl někdo přečíst za mě, ale to vážně nepřipadalo v úvahu, protože bych nedokázala ani snést to pomyšlení, že by mně někdo hodnotil. Nakonec jsem jí to teda jenom odevzdala a samozřejmě si některý z mých spolužáků nemohl odpustit poznámku, že by to mohl taky jenom odevzdat a nemusel to číst. Jenže on nemá problémy s vystupováním před lidmi, protože je celkem extrovertní. Prostě jednoduše nemám ráda, když se na mně dívá více než pět lidí, protože jsem z toho pak ve stresu, jelikož si myslím že se ztrapním. Asi jsem fakt divná, protože většina mých blízkých to moc nechápe. Ale dost o škole.

No každopádně jsem před pár hodinami byla v Tescu a myslela jsem, že mi z té hromady lidí normálně hrábne. Vždyť Vánoce jsou až za necelý měsíc a někteří lidi už snad mají nakoupené všechny dárky. Slyšela jsem, že někdo už začal péct i cukroví. I když to se nevyrovná vánoční výzdobě v různých obchodních centrech atd., která začala už v říjnu. Fakt to nechápu. Ale osobně se na Vánoce celkem těším. Možná to teď bude znít blbě, ale asi se nejvíc těším na tu část s dárky. Samozřejmě nemyslím jenom to, že já dostanu dárky, ale spíš tu reakci lidí, až si rozbalí dárek ode mě. Taky mám fakt ráda tu Vánoční atmosféru a cukroví. No vlastně mám na Vánocích ráda všechno, kromě těch přeplněných obchodů. Tohle asi bude konec tohoto článku. (Ano, psala jsem ho v neděli.)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KiKa KiKa | 27. listopadu 2017 v 21:15 | Reagovat

Dobře napsané :D Budeš mít jistě zajímavou osobnost. Nicméně by ses neměla tolik bát vystupovat před lidmi, ale pokud budeš nějak cvičit, časem se to zlepší :))

2 AliceLikes Pineapple AliceLikes Pineapple | 27. listopadu 2017 v 21:39 | Reagovat

Jo s prokrastinaci a lenosti mam taky nekdy problem, proto jsou vsude v mojem pokoji listecky aby mě upozornily :D Jinak fajn članek, těšim se na dalši :-)

3 Karin Karin | 28. listopadu 2017 v 7:32 | Reagovat

Moc děkuju :-)To vystupování před lidmi se snažím zlepšit, ale zatím mi to moc nejde no :D

4 Keiji Keiji | Web | 28. listopadu 2017 v 21:02 | Reagovat

Taky jsem chorobný prokrastinátor, ale dá se proti tomu bojovat! No, ne snadno. :D A vlastně je to o vlnách a určitých obdobích, kdy někdy je plno motivace a jindy plno... únavy a spánku. :D Ale řekla bych, že obojí je třeba.
To, že ostatní nechápou, že nerada vystupuješ před lidmi, moc neřeš. Oni to časem pochopí, až si uvědomí jednou, že svět není černobílý nebo že všichni se na něj nedívají těma stejnýma očima.

5 Klarinet05 Klarinet05 | 3. prosince 2017 v 12:43 | Reagovat

Moc hezký článek a to s těmi lidmi znám i když jsem osobně něco mezi intro a extro ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama